Turkey Rusya
ANASAYFA > HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Kompresörler işletmelerin kalbidir. milli ekonomiye katkı sağlarız. yüksek kaliteli ekipmanlar ile, daha az atık üretip ve daha az co2 salınımı ile günümüz problemi olan küresel ısınmanın önüne geçmeyi hedefliyoruz.

1987’den beri kompresör sektöründeyiz ve 35 yıllık tecrübe ile işletmelerin basınçlı hava sistemi ile ilgili çözüm ortağıyız.

Kompresör, kurutucu, azot/oksijen jeneratörü gibi tüm basınçlı hava ekipmanlarının satış, servis ve kiralama hizmeti vermekte ve aynı zamanda

inverter ve otomosyan uygulamaları, parametre saasasölçümleri, hava kaçak tespiti, boru hattı montaji ve istenilen hava kalite standartına göre projeler oluşturuyoruz.

Firmamız Chicago Pneumatic, Pneumatech, Mark Compressor, Titan ve Fuji markalarının yetkili distirübütörüdür.

Ayrıca farklı birçok marka içinde hizmet vermektedir. 2012 yılından itibaren dünyanın farklı noktalarında hizmet vermeye başladık. Hedefimiz 2023 yılı itibariyle 26 farklı ülkeye kaliteyi ulaştırmak.

GÜVENİRLİK

GÜVENİRLİK

Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermeyiz, söz ve taahhütlerimizi mutlaka hayata geçirir ve işlem aşamalarından mutlaka müşterimizi sipariş durumlarından haberdar ederiz.

ULAŞILABİLİRLİK

ULAŞILABİLİRLİK

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, bayilerimiz, servislerimiz, tedarikçilerimiz ile ilişkilerimizi süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esası temeline dayalıdır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Tam müşteri memnuniyeti amaçlı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Şirketimizin stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Eksiksiz basınçlı hava çözümleri ve rakipsiz hizmet ile müşterilerimizin üretkenliğini ve verimliliğini optimize ederek maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedefliyoruz.

HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Güvenilir olmaya, müşterilerimize değer katan çözümler sunmaya, yüksek kaliteli ve verimli ürünler üretirken çevreye duyarlı ve sosyal sorumluluk bilincine sahip etkin bir firma olmaya, ürünlerimizde ve servislerimizde yüksek teknolojiyi sürekli olarak kullanmaya, nitelikli ve donanımlı çalışanlarla hizmet sunmaya önem veriyoruz.